Blog

قیمت ماشین ظرفشویی

by ماشین ظرفشویی in جولای 15, 2019

قیمت ماشین ظرفشویی

امروز در سایت ماشین ظرفشویی به بررسی قیمت ماشین ظرفشویی پرداخته ایم همچنین شما میتوانید بخوانید:

قیمت اجاق گاز و قیمت ماشین لباسشویی

قیمت ماشین ظرفشویی بسته به نوع و برند آن قیمت گذاری می شود. ماشین ظرفشویی ها با گزینه ها و آپشن هایی که دارند قیمت آن ها بیشتر می شود مثلا:

نمایشگر

قفل کودک

قفسه بالاو پایین ( چند قفسه ای )

دکمه های لمسی

انواع رنگ ها

این موارد بر قیمت ماشینظرفشویی تاثیر دارد.

گرانترین قیمت ماشین ظرفشویی

وسایل آشپزخانه اصولا اگر برندهای معروف باشند قیمت زیادی دارند برندهایی که در بازار وجود دارد و محصولات آشپزخانه هم دارند مثل برند اسمگ در مدل ماشین ظرفشویی تا 30 میلیون تومان هم محصول دارد. همچنین برند بوش تا 17 میلیون تومان هم برای ماشین ظرفشویی در برخی از مدل ها قیمت دارد که این قیمت گذاری بر اساس برند و نوع کیفیت و آپشن ها قیمت گذاری می شود.

 

ارزان ترین قیمت ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی هایی که حالت توکار ندارند و رومیزی هستند از قیمت مناسب تر و پایین تری برخوردار هستند اما این مساله قیمت پایین ربطی به کیفیت ندارد و در برخی از ماشین ظرفشویی هایی که قیمت پایین تری نسبت به برندهای معروف دارند از کیفیت خیلی خوبی هم برخوردارند برخی از ماشین ظرفشویی هایی که قیمت ارزان تری دارند مانند برند سام با 2 میلیون تومان قیمت از کیفیت خوبی برخوردار است همچنین در همین حدود قیمت در مدل ماشین ظرفشویی های رو میزی برند مایدیا و برند دکستر محصولاتی دارند.

محبوب ترین و پرفروش ترین مدل ماشین ظرفشویی

معروفیت و محبوبیت مدل های ماشین ظرفشویی بسته به خیلی نمات است مثل طراحی قیمت و توصیه دیگران که تجربه خرید این برندها را داشته اند. برندهایی که از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند مثلا برند دوو برند بوش و اسمگ است که البته نسبت به مدل های دیگر از قیمت بیشتری هم برخوردار هستند.

 

همچنین بخوانید: قیمت یخچال فریزر سامسونگ

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *